Batıkent Halı Yıkama

Ana Sayfa » Şubelerimiz » Batıkent Halı Yıkama

Akarsu Batıkent Halı Yıkama | 0(312) 394 15 84

Batıkent halı yıkama WhatsApp sipariş hattı: Whatsapp Sipariş Hattı

Batıkent halı yıkama şubemiz her zaman hizmetinizde...
Batıkent halı yıkama, Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji halı yıkama makinelerimizle halılarınız artık daha temiz.
Akarsu Batıkent Halı yıkama hizmetleri;
Halı yıkama sektöründe çoğu firma oto yıkama gibi yerlerde hem halkın sağlıyla oynamakta hem de halılarınıza zarar vermektedir.
Ankara Akarsu Batıkent Halı yıkama 6 yılı geçkin tecrübesi ile artık Batıkent de halı yıkama hizmetinizdedir. Batıkent halı yıkama, garantili halı yıkama ile halınız da aklınız kalmayacak. Batıkent halı yıkama, bir telefon kadar uzağınızdayız.
Bizi Arayın: (312) 247-32-88

Batıkent de nerede otursanız oturun;

 • Batıkent halı yıkama olarak adresinizden ücretsiz servislerimiz ile teslim aldığımız halılarınızı, herhangi bir karışıklık olmaması için teslim aldığımız esnada kapınızda etiketliyoruz.
 • Batıkent halı yıkama olarak yıkama merkezimize ulaşan halılarınızı cinsine göre yıkama sırasına alıyoruz.
 • Batıkent halı yıkama olarak halılarınızı önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile halılarınızı ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıryoruz.
 • Halılarınızın cinsine göre Batıkent halı yıkamanın siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığı özel karışım şampuanlarımız ile, yine halılarınızın cinsine göre özel yöntem ve teknikler ile yıkıyor ve duruluyoruz.
 • Batıkent halı yıkama olarak yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinamız ile halılarınızı %90 - %95 oranında kurutuyoruz. Daha sonra özel askılıklarımızda halılarınızı havalandırarak geriye kalan %10 - %5 gibi nem oranından halılarınızı arındırıyoruz.
 • Batıkent halı yıkama olarak halılarınız tamamen nemden arındırıldığında, kontrol ve paketleme işlemine alıyoruz.
 • Kuruyan halılarınız, kontrol tezgahımızda Batıkent halı yıkama nın deneyimli personelleri tarafından son konrolleri yapılıyor. Eğer halılarınızda çıkmayan inatçı lekeler var ise, Batıkent halı yıkama firmasının siz müşterilerimiz için hazırladığı özel karışım solüsyonlar ile manuel olarak müdahale ediyoruz.
 • Son olarak Batıkent halı yıkama, sağlığa zararlı olmayan özel ferah kokulu parfümümüzle halılarınızı parfümlüyor ve halı ambalaj poşetlerimiz ile halılarınızı paketliyoruz.
 • Batıkent halı yıkama olarak ücretsiz servislerimiz ile adresinize teslim ediyoruz.

Batıkent Halı Yıkama nın Hizmet Verdiğimiz Mahallelerin Listesi :

 • Batı Sitesi Mahallesi
 • Ergazi Mahallesi
 • İlk Yerleşim Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kardelen Mahallesi
 • Kent Koop Mahallesi
 • Serhat Mahallesi
 • Turgut Özal Mahallesi
 • Uğur Mumcu Mahallesi
 • Yenibatı Mahallesi

Batıkent Halı Yıkama Fiyat Listesi

Halının Türü m2 Ücreti
Makina Halı Yıkama Ücreti 40,00 TL
Samur Halı Yıkama Ücreti 45,00 TL
Şagghy Halı Yıkama Ücreti 45,00 TL
Isparta Halı Yıkama Ücreti 50,00 TL
Hint Kilimi Yıkama Ücreti 80,00 TL
Nepal Halı Yıkama Ücreti 80,00 TL
Bünyan Halı Yıkama Ücreti 80,00 TL
El Dokuma Halı Yıkama Ücreti 80,00 TL
Çin Halı Yıkama Ücreti 150,00 TL
Elyaf Yorgan Yıkama Ücreti 250,00 TL
Yün Yorgan Yıkama Ücreti 300,00 TL
Overlok Ücreti 50,00 TL

Diğer Hizmetlerimiz için Lütfen fiyat alınız.

(*) 15 m2 altındaki servis taleplerinizde 15 m2 fiyatı alınmaktadır.
Sebebi; hali yıkama makinamız tam otomatik olarak çalışmakta ve yıkama için aldığı suya, şampuana, kullandığı elektriğe, yıkamada çalışacak fırça sayısına müdahale edemeceğimiz için 15 m2 altındaki halılarınızıda 15 m2 gibi yıkamak zorunda kalmaktayız. Ayrıca mazot fayiş fiyatlarıda etkin rol oynamaktadır.

Ankara Akarsu Batıkent Halı Yıkama 2020 model Ekipmanları ile hizmetinizde...


Ankara Akarsu Batıkent Halı Yıkama halı türleri dikkate alarak halı yıkama gerçekleştirir.

Halı türlerine göre halı yıkama işlemi farklılık gösterir. Çünkü her halı türünün yapısı farklı olduğu için, aynı uygulamayı gerçekleştirmek doğru olmayacaktır. Bir İran halısı ile shaggy halı aynı yöntemle yıkanamaz. İran halısı oldukça hassas uygulamalar gerektiren bir halı türüdür. Diğer halı türleri ile aynı yıkama işlemi yapısına zarar vereceğinden, yıkama esnasında hassas(fırça yüksekliğinin türüne uygun ayarlanması) ve türüne uygun temizleme ürünleri kullanılmalıdır. Profesyonel halı yıkama makineleride bu özeni sağlayacak teknolojiye sahip olmalıdır. 2020 model halı yıkama makinamız ile Ankara Akarsu Batıkent Halı yıkama bu sayede hem halılarınızı derinlemesine temizler, hem de hassas yapısı zarar vermeden teslim eder.
Şık görünümü nedeniyle son dönemde en çok tercih edilen halı türlerinden biri de shaggy halılardır. Yumuşak dokuları ve estetik görünümleri nedeniyle beğeni kazanıyor olsalar da, bu halıların temizliği oldukça zordur. İçerisinde çok fazla toz, kir ve alerjen biriktiren bu halılar, elektrikli süpürge ile her gün süpürülseler de, diplere yerleşen kalıntılardan arınamazlar. Düzenli aralıklarla yıkanmaları gerekir. Shaggy halıların da tam anlamıyla hijyenik olabilmesi için, daha derinlemesine(fırça yüksekliğinin türüne uygun ayarlanması) ve türüne uygun temizleme ürünleri kullanılmalıdır.
Her türde halı için uygun çözümleri sunan Ankara Akarsu Halı Yıkama Batıkent, 2020 model halı yıkama makinesi ile, uygun temizleyicileri kullanarak halıların zarar görmeden dezenfekte olmasını sağlar. Halılarda leke çıkarma işlemlerinde de oldukça başarılı olan Ankara Akarsu Batıkent Halı Yıkama yı her türlü halı, kilim, yorgan yıkama ve halı ve kilim tamiri(overlok) ihtiyaçlarınız için 0(312) 247 32 88 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz, tavsiye edebilirsiniz.
Batıkent Halı Yıkama Şubesi